Bebek Oyunları - Luana Giyinmek

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Fizizi
Bebek Oyunları - Luana Giyinmek oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak ve sadece indir butonuna basarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları bu eğlenceli oyunu onlara hediye

Bebek Oyunları - Luana Giyinmek oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak ve sadece indir butonuna basarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları bu eğlenceli oyunu onlara hediye ederek çok eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Bebek Oyunları - Luana Giyinmek oyunununda kızlarınız sevimli ve çok tatlı bir bebek olan Luana ile birlikte olacaklar. Luana ve ailesi bu gün baharın yüzünü göstermesi ve güneşin parıl parıl parlamasını fırsat bilerek parkta yürüyüşe çıkmaya karar verirler. Kızlarınıza düşen görev de Launa' yı bu yürüyüş için giydirmek ve hazırlamak.

Kızlarınız oyunun menüsünde bulunan birbirinden sevimli pantolon, tişört, elbise gibi bebek kıyafetlerinin arasından en çok beğendiği birini seçip ona giydirecekler. Bu kıyafete en uyumlu olan ayakkabıyı da seçip ona şirin bir saç modeli uygulayacaklar ve onu sevimli aksesuarlar ile süsleyecek ve çok eğlenceli zaman geçirecekler.

Daha Fazla Göster
Bebek Oyunları - Luana Giyinmek indir